logo 1

  Gabinet Kosmetyczny
Tel. 782 874 413

  Gabinet Dermatologiczny
Tel. kontaktowy 076 835 7360

  dr Ewa Kanigowska Gabinet Zdrowia i Urody
ul. Budowlanych 6B
67-200 Głogów

  Zapraszamy:
Poniedziałek - piątek
Godz 11.00 - 19.00

MASAŻE

"Codzienność zostaw za drzwiami i pozwól Nam przenieść się w stan pełnego rozluźnienia…"

masaz1Masaż klasyczny

Podczas zabiegu wykorzystywane są podstawowe techniki masażu: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie i oklepywanie. W zależności od potrzeb klienta masaż klasyczny może obejmować całe ciało bądź wybrane części ciała.

Czas zabiegu 60 min,120 zł(całość).
Masaż pleców 30 min,60 zł.
Masaż kończyna górna 35 min, 40 zł.
Masaż kończyna dolna 40 min, 60 zł.

Masaż relaksujący

Masaż mający na celu odprężenie klienta po ciężkim dniu. Specjalnie dobrane techniki masażu wpływają wyciszająco i relaksująco. Dodatkową atmosferę stwarzają olejki eteryczne, świece oraz muzyka relaksacyjna. Idealny odpoczynek dla duszy i ciała.

Czas zabiegu 60 min.
Cena 100 zł, 80 zł(45 min).

Drenaż limfatyczny

To specjalna technika masażu polegająca na pobudzeniu układu limfatycznego. Drenaż limfatyczny wykonywany jest w przypadku występowania różnego typu obrzęków (pourazowe, u kobiet w trakcie cyklu menstruacyjnego, cellulit). Masaż ma na celu zniesienie obrzęku, wspomaganie detoksykacji organizmu. Stosowany jest także w połączeniu z innymi technikami w masażu wyszczuplającym.

Kończyny dolne czas 40 min 80 zł.
Kończyny górne czas 40 min 80 zł.
Twarz 30 min 50 zł.

twarzMasaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż relaksacyjny obejmujący twarz, szyję oraz dekolt. Wykonywany na kremie do masażu o bogatym składzie, który odżywia, nawilża i wpływa na cykl komórkowy skóry.
Zabieg oddaje nam chwilę relaksu oraz pięknie nawilża i odżywia skórę.

Czas zabiegu 40 min.
Cena 50 zł.

SPA dla stóp

To jeden z najprzyjemniejszych masaży, ponieważ stopy są bardzo wrażliwe na dotyk.Oddziaływanie na wiele receptorów występujących na stopach wprowadza Nas w stan relaksu. Zabieg połączony ze wstępnym peelingiem i zakończony maską głęboko nawilżającą i odżywczą poprawia wygląd skóry Naszych stóp. Masaż pozwala także zniwelować uczucie ciężkich nóg.

Czas zabiegu 50 min.
Cena zabiegu 70 zł.

SPA dla dłoni

Nasze dłonie ciągle narażone są na czynniki zewnętrzne, w tym detergenty czy nadmierne promieniowanie słoneczne. Konsekwencją tego jest przesuszona i nieestetyczny wygląd skóry.
Polecamy SPA dla dłoni, zabieg masażu na odżywczym kremie rozpoczynający się wstępnym peelingiem i zakończony maską o silnych właściwościach nawilżających.
Efekt pięknych gwarantowany.

Czas zabiegu 50 min.
Cena zabiegu 70 zł.

Soczyste odżywienie

SPA dla ciała i umysłu. Masaż rozpoczyna peeling, który usunie martwy naskórek oraz pobudzi krążenie krwi, pozwoli to na lepsze wnikanie substancji w dalszy etapach zabiegu. Masaż wykonywany powolnymi ruchami z dodatkiem kremu do ciała dogłębnie odżywi i nawilży Naszą skórę. Cudowny zapach arbuza, świece oraz muzyka relaksacyjna to raj na ziemi i cudowna chwila relaksu na wyciągniecie ręki.

Czas zabiegu 90 min.
Cena zabiegu 180 zł.

Chwila relaksu

Zabieg połączony z pielęgnacją twarzy oraz masażem dłoni, przedramion i ramion.
Po oczyszczeniu twarzy nakładamy serum antyoksydacyjne oraz maskę działającą odżywczo i napinająco skórę. W trakcie masażysta wykonuje masaż relaksacyjny dłoni, przedramion i ramion na odżywczym preparacie.

Czas zabiegu 60 min.
Cena 130 zł.

masaz3

  dr Ewa Kanigowska Gabinet Zdrowia i Urody
ul. Budowlanych 6B
67-200 Głogów

Gabinet Kosmetyczny
Tel. 782 874 413

Gabinet Dermatologiczny
Tel. kontaktowy 076 835 7360

 

facebook

Zapraszamy:
Poniedziałek - piątek
Godz 11.00 - 19.00